Академія жіночого лідерства оголошує набір учасниць

Анонс події
17.09.2020

Шановні колеги!

Український жіночий фонд у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (США) оголошує набір учасниць в «Академію Жіночого Лідерства». Ми шукаємо активних жінок, які готові працювати задля розвитку та процвітання власної громади, жінок, які прагнуть позитивних змін, але яким не вистачає впевненості та команди для їхнього втілення, жінок, які мають ідею, але поки не знають що з нею робити!

Під час презентації ви зможете детально дізнатись про мету, завдання й зміст навчальної програми Академії, про можливості участі у програмі мікрогрантів аби отримати фінансування ваших ініціатив. Окрім того, випускниці попередніх Академій охоче поділяться з вами досвідом та прикладами успішно реалізованих власних проєктів. Тривалість презентації – 1 година.

Ви можете приєднатись до презентації у будь-який зручний для Вас день. Графік презентацій для Івано-Франківської області Презентації Академії Жіночого Лідерства для активних жінок з громад Івано-Франківської області відбудуться в онлайн форматі (на платформі ZOOM, посилання нижче) згідно наступного графіку:

22 вересня (вівторок): 15.00 – 16.00

23 вересня (середа): 15.00 – 16.00

24 вересня (середа):

15.00 – 16.00

Посилання на конференцію для представниць Івано-Франківської області: https://us02web.zoom.us/j/89271916991?pwd=WlpEU2F6b211d0x5aUwyek1jSWRBdz09 Ідентифікатор конференції: 892 7191 6991 Код доступу: 162296

У разі запитань, звертайтесь до контактної особи програми DOBRE у вашій громаді, або координаторки Академії Олени Панченко за телефоном 050 917 39 06 або електронною поштою o.panchenko@uwf.org.ua

Олена Панченко, координаторка Академії Жіночого Лідерства Український Жіночий Фонд.