Ліквідація наслідків стихії триває успішно

26.08.2020

26 серпня голова державної районної адміністрації Василь Бровчук здійснив робочу поїздку в Білоберізьку об’єднану територіальну громаду. Спільно з головою ОТГ Дмитром Іванюком вони оглянули хід виконання будівельних та відновлюючих робіт, проінспектували відновлені ділянки автошляхів та мостових переходів в селах Білоберізках, Хороцево, Барвінків та оглянули майбутній ЦНАП та адмінбудівлю в с. Устеріки. Відразу варто зазначити, що ситуація із відновленням доріг та об’єктів на території Білоберізької ОТГ – найкраща в Івано-Франківській області. З усіх запланованих робіт – 85% уже виконано. А із восьми запланованих великих об’єктів – шість уже завершено. І буквально на стадії завершення міст у потоці Сухий (Білоберізка) та кладка через Черемош у селі Хороцево. Учасники об’їзду змогли переконатися, що роботи виконують добросовісно та вчасно. Зокрема, побували на відрізку автомобільної дороги місцевого значення в селі Білоберізка, де була складна ситуація після червневого паводку. На присілку Ціви відновлено життєво необхідний для місцевих жителів міст на автодорозі місцевого значення. Нині активно ведуться роботи з берегоукріплення на річці Черемош (присілок Паркан в Білоберізці). Кілька десятків метрів укріплень уже зведені, а, значить, гарантують безпечність перед раптовим підняттям води. Обглянули у ході поїздки й міст на потоці Млинський на автодорозі місцевого (обласного) значення О-090801 Барвінків-Розтоки у селі Білоберізка. Разом із тим, Дмитро Іванюк продемонстрував туристичну привабливість громади та підкреслив ініціативність місцевих жителів. Адже зведені інформаційно-туристичні стенди на присілку Лісовий Закуток (садиба зеленого туризму «Лісовий Закуток») та інформаційний стенд у центрі села Білоберізка (з ініціативи власників садиби «Хата Різьбяра») привертають увагу гостей та демонструють автентичність громади.