На громадське обговорення винесено Проєкт Стратегії Білоберізької ТГ

15.09.2023
15 вересня 2023 року відбулось чергове засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Білоберізької сільської територіальної громади на 2023-2027 роки. Робочою групою схвалено проєкт Стратегії та прийнято рішення про направлення його на громадське обговорення через відкриті джерела комунікації: офіційний сайт Білоберізької сільської ТГ та її сторінку у ФБ.

Ознайомитись з проєктом стратегії можна за посиланням: http://surl.li/ldhws.

Зауваження та пропозиції до проєкту Стратегії розвитку Білоберізької ТГ можна подавати до робочої групи, що працює за адресою: с. Устеріки, вул. Центральна, 25, а в письмовому вигляді протягом 10 календарних днів, до 25.09.2023 року включно.