На Прикарпатті в 2020 році зареєстровано та перереєстровано 1749 одиниць сільськогосподарської техніки

28.01.2021

На Івано-Франківщині спеціалісти сектору реєстрації сільськогосподарської техніки Головного управління Держпродспоживслужби протягом 2020 року здійснили 2433 операції з реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку сільськогосподарської техніки (а це трактори, комбайни, посівна, посадочна, комбінована техніка та машини для обробки грунту).

Зокрема в 2020 році:

- зареєстровано та перереєстровано 1749  одиниць техніки,

- знято з обліку 684 одиниці.

Крім того:

-   видано 841 посвідчення тракториста-машиніста;

-  опрацьовано 1058 запитів щодо сільськогосподарської техніки юридичних та фізичних осіб.

Всього станом на 01.01.2021 року на обліку Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області перебуває 46938 одиниць сільгосптехніки.

Для реєстрації, перереєстрації чи зняття з обліку сільськогосподарської техніки, фізичним або юридичним  особам необхідно звернутись до працівників сектору Головного управління  Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області із визначеним переліком документів.

Адреси та контактні телефони спеціалістів – за посиланням.

Перелік необхідних документів – за посиланням.