ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на посаду директора Білоберізького ліцею (опорний заклад) Білоберізької сільської ради

28.04.2021

Білоберізька сільська рада оголошує конкурс на посаду директора Білоберізького ліцею (опорний заклад) Білоберізької сільської ради.

Місцезнаходження закладу освіти: 78713, Івано-Франківська область, Верховинський район, село Білоберізка.

Умови оплати праці: посадовий оклад директора закладу відповідає 15 - 17 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Передбачаються доплати та надбавки, матеріальна допомога на оздоровлення, грошова винагорода за сумлінну працю та інші заохочувальні і компенсаційні виплати згідно чинного законодавства і умов трудового договору.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

- посаду керівника закладу загальної середньої освіти  Білоберізької сільської ради може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які подаються на конкурс:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних  відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-    автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

• копія паспорта громадянина України;
  • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою (зокрема, документ про вищу освіту (з додатком, що є невід’ємною його частиною) або документ про повну загальну середню освіту (з додатком до нього) за умови, що такі документи підтверджують вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни);
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
  • довідка про відсутність судимості;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.
  • інші документи, які підтверджуватимуть професійні та моральні якості кандидата.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється у три етапи за  результатами:

-  перевірки знання законодавства, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти шляхом письмового тестування;

• перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;
  • публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) претендентами до конкурсної комісії на адресу: с. Білоберізка (відділ освіти, культури, молоді та спорту Білоберізької сільської ради)

Термін подання документів – 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення.

Дата і місце проведення конкурсу повідомляється претендентам додатково після прийняття відповідного рішення конкурсною комісією.

Контактна особа – Дроняк Оксана Василівна – головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Білоберізької сільської ради,           тел. 0981257940.