Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Устеріківської гімназії

14.05.2019

Білоберізька сільська рада об’єднаної територіальної громади  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Устеріківської гімназії.

Заклад освіти  знаходиться за адресою: Івано-Франківська область, Верховинський район  с. Устеріки ,  вулиця Центральна, 24.

Інформація про основні функціональні обов’язки директора, розмір та умови оплати праці надаються відділом освіти.

Посаду керівника закладу освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні магістра (спеціаліста ), стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали та копії):
                  - заява про участь у конкурсі;
                  - мотиваційний лист про участь у конкурсі довільної форми;
                  - паспорт громадянина України;
                  - автобіографію або резюме ;
                  - документ про освіту;
                  - трудова книжка;
                  - довідку про відсутність судимості;
                  - перспективний план розвитку закладу освіти;
                  - особистий листок з обліку кадрів;
                  - дві фотокартки розміром  3x4;
                  - військово-обліковий документ (за наявності).
                  - письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»
          Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, наукові публікації тощо).
          Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: вулиця Центральна 7, село Білоберізка , відділ освіти, молоді, спорту, культури та у справах дітей Білоберізької ОТГ.

Дата і місце проведення конкурсного відбору учасникам конкурсу будуть повідомлені додатково.
          Контактна особа Дмитроняк Галина Миколаївна  (тел. 0974001630) , електронна пошта  vo_both@ukr.net

Етапи проведення конкурсу:

- прийняття та розгляд документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі

( до 30 календарних днів);
- перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам

• робочих днів);

- проведення конкурсного відбору :

-публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти;

-  письмова перевірка на знання законодавства;

-  співбесіда з конкурсною комісією;

- визначення переможця конкурсу;

- оприлюднення результатів конкурсу.