Придбано автомобіль для захисту неба від ворожої агресії

20.11.2023

Білоберізькою сільською радою за кошти в сумі 262,2 тис. грн., передані працівниками освіти, апарату управління та структурних підрозділів, закладів культури, МПО Білоберізької сільської ради, філії ДП «Гринявське лісове господарство», волонтером Іллею Косованом, поліцейськими офіцерами громади придбано та передано для потреб ЗСУ автомобіль NISSAN NAVARA, який буде використано для захисту неба від ворожої агресії.

Щира подяка ВСІМ, хто долучився для збору коштів.