Профілактика інфікування та поширення коронавірусу

03.03.2020

На Прикарпатті за участю спеціалістів Держпродспоживслужби триває широка інформаційна кампанія з протидії коронавірусу.

З метою об’єднання зусиль у протидії потрапляння коронавірусу на територію України, задля підвищення обізнаності населення про особливості захворювання працівники Головного управління Держпродспоживслужби та установ ветеринарної медицини Івано-Франківської області приєднались до всеукраїнської кампанії.

Так, 03 березня в приміщенні Білоберізької сільської ради ОТГ була проведена роз'яснювальна бесіда та розміщенні інформаційні матеріали від Міністерства охорони здоров’я України та Всесвітньої організації охорони здоров'я із застереженнями, як уберегтися від вірусу.

Поради для захисту від нової коронавірусної інфекції