ШТОРМОВЕ  ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Управління ДСНС України в Івано-Франківській області
ШТОРМОВЕ  ПОПЕРЕДЖЕННЯ

В найближчу годину із збереженням до кінця дня 28 травня та протягом доби 29 травня по області та місту очікується значний дощ. Протягом доби 29 травня по області та місту очікуються грози, град, шквалисте посилення вітру 15-20 м/с. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності, жовтий.

Подаємо в порядку інформування та вжиття заходів з забезпечення оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації, пов’язані з різким погіршенням погодних умов.