Увага! На ринок потрапили індійський порошок з цибулі із сальмонелою та французькі устриці із нововірусом

03.02.2020

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшли інформаційні повідомлення системи RASFF:

-   від 02.01.2020 р.  № 2020.0016  щодо виявлення  сальмонели в порошку  з цибулі, експортованому з Індії (експортер Natural Agro Foods) до Німеччини (виробник Lay Gewurze OHG-AP-N: TH 04503) до окремих держав – членів ЄС і, в тому числі до України - Lay Specie (вул. О.Мишуги, буд.2, оф.401, м.Київ,02140).

- від 07.01.2020 р. № 2020.0091 щодо виявлення нововірусу в устрицях, експортованих  з Франції  (виробник La Famile Boutrais) до окремих держав – членів ЄС  і в тому числі до України – ТОВ «СІЛВЕО» (вул. Печенізька,34, м.Київ,04107).

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити  її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність компетентний орган, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів".

Шановні споживачі!

У разі виявлення вказаного харчового продукту, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або звертайтесь до територіальних управлінь.