Верховинський район – у помаранчевій зоні

31.08.2020

Верховинський район – у помаранчевій зоні За результатами позачергового засідання регіональної та обласної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке відбулося 28 серпня, прийнято рішення встановити з 00.00 год. 31 серпня 2020 року «помаранчевий» рівень епідеміологічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом у містах Болехові, Бурштині, Яремчі та в районах – Богородчанському, ВЕРХОВИНСЬКОМУ, Галицькому, Долинському, Калуському, Коломийському, Надвірнянському, Рогатинському, Рожнятівському, Снятинському та Тлумацькому. У помаранчевій зоні забороняється: • робота хостелів, турбаз, окрім готелів; • робота розважальних закладів та ресторанів вночі; • планові госпіталізації у лікарнях; • робота спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури; • приймати нові зміни в дитячі табори; • діятимуть обмеження для масових заходів — одна людина на 20 кв. метрів та не більше 100 людей загалом. Також забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово. Перебування у громадських будівлях людей все ще обов'язково в масках або респіраторах. А перевезення пасажирів у транспорті тільки в межах сидячих місць.