Засідання тридцятої сесії

21.11.2023

20 листопада 2023 року відбулось ІІ пленарне засідання тридцятої сесії Білоберізької сільської ради.

Порядок денний складали 6 питань, серед яких було розглянуто:

- зміни до плану заходів місцевих програм;

- зміни до бюджету Білоберізької сільської територіальної громади на 2023 рік;

- земельні питання.

На початку засідання сесії захисники нашої держави, представники 201 окремого батальйону 102 бригади ТрО Збройних Сил України Василь Зеленчук, Василь Маротчак та Іван Потяк на знак подяки за постійну підтримку в матеріальному забезпеченні та увагу до потреб батальйону та інших військових формувань вручили сільському голові Дмитру Іванюку бойовий прапор батальйону. Дмитро Іванович, своєю чергою, подякував військовим за їх героїзм та самовідданість.

Згодом депутати розглянули порядок денний сесії та прийняли рішення по всіх питаннях порядку денного.