Завершився термін подання документів для участі у конкурсі на посади керівників закладів освіти

04.06.2021

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білоберізької сільської ради інформує, що 27.05.2021 року завершився термін подання документів  для участі у конкурсі на посади керівників таких закладів освіти:

1. Білоберізький ліцей (опорний заклад) Білоберізької сільської ради;
  2. Довгопільський ліцей Білоберізької сільської ради;
  3. Стебнівська гімназія Білоберізької сільської ради;
  4. Яблуницька початкова школа з дошкільним підрозділом Білоберізької сільської ради.

За результатами  розгляду документів, які надійшли від претендентів,  до  участі у конкурсному відборі на посади керівників закладів загальної середньої освіти Білоберізької сільської ради допущено таких осіб:

Назва закладу освіти

Список претендентів, які подали документи та допущені до участі у конкурсному відборі

1.

Білоберізький ліцей (опорний заклад) Білоберізької сільської ради

1.    Дудидра Марія Василівна

2.

Довгопільський ліцей Білоберізької сільської ради

1.    Кіцнак Василь Дмитрович

2.    Копильчук Василь Юрійович

3.    Вепрейчук Лілія Юріївна

3.

Стебнівська гімназія Білоберізької сільської ради

1.    Дроняк Марія Іванівна

2.    Скидан Діана Петрівна

4.

1.    Сіренчук Марія Іванівна

Засідання конкурсних комісій для проведення етапів конкурсного відбору (тестування кандидатів на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти,  письмове розв'язання ситуаційного завдання та  презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти) відбудуться  22-23 червня 2021 року.